KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257336
nr 1425 7336
Harry Harryan
(1895-1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 47, "det vita huset". Olja på duk, 54x45, yttermått inklusive ram: 65x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:48:11
Harry Harryan
Läs mer om Harry Harryan